«ЧИСТОТУТ» НАДАЄ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

 


  Різнеза складністю післяремонтне прибирання.


  Така послуга включає в себе клінінг підлоги, виконаних з різних матеріалів за допомогою спеціальної апаратури, видалення з різних поверхонь бруду, пилу і плям, миття плінтусів, вентиляційних отворів і т. д.


  Генеральне прибирання будь-яких по площі приміщень, що        включає клінінг вашого офісу, котеджу, квартири.


  Кабінет: видаляємо пил з усіх поверхонь; мийка вікон всередині і зовні; очищаємо жалюзі; натираємо до блиску люстри, бра, скло та дзеркала; видаляємо пил з рослин ; протираємо радіатори; пилососимо м'які меблі та килимові покриття; миємо двері, ручки; миємо підлогу і плінтуса провітрюємо приміщення.
  Вітальня: видаляємо пил з усіх поверхонь; мийка вікон всередині і зовні; очищаємо жалюзі; натираємо до блиску люстри, бра, скло та дзеркала; видаляємо пил з рослин ; протираємо радіатори; пилососимо м'які меблі та килимові покриття; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса провітрюємо приміщення.
  Спальня: видаляємо пил з усіх поверхонь; мийка вікон всередині і зовні; очищаємо жалюзі; натираємо до блиску люстри, бра, скло та дзеркала; видаляємо пил з рослин; протираємо радіатори; пилососимо м'які меблі та килимові покриття; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса; провітрюємо приміщення.
  Дитяча: видаляємо пил з усіх поверхонь; мийка вікон всередині і зовні; очищаємо жалюзі; натираємо до блиску люстри, бра, скло та дзеркала; видаляємо пил з рослин; протираємо радіатори; пилососимо м'які меблі та килимові покриття; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса; провітрюємо приміщення.
  Коридор: видаляємо пил з усіх поверхонь; натираємо до блиску світильники, дзеркала; пилососимо килимові покриття; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса; чистимо килимок біля входу.
  Комора: розбираємо і розставляємо вміст; мийка і дезінфікуємо полиці; видаляємо пил з усіх предметів; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса;
  Балкон: вимиваємо вікна; видаляємо плями і забруднення; очищаємо жалюзі; миємо двері; миємо підлогу і плінтуса; прибираємо пил з полиць ішаф.
  Кухня: очищаємо стеля, стіни; очищаємо шафи, тумбочки від нальоту; очищаємо витяжку; чистимо мікрохвильову піч; чистимо духовку, плиту; миємо двері;  миємо посудомийну машину; виносимо сміття; миємо робочі поверхні; натираємо до блиску освітлювальні прилади; миємо підлогу, плінтуси;
  Ванна, туалет: очищаємо стелю, стіни; драїмо душову кабінку; драїмо ванну, раковину; драїмо унітаз, пісуар; натираємо до блиску змішувачі; натираємо до блиску дзеркала, світильники; миємо двері; вимиваємо підлогу.